Przejdź do treści

Mycie elewacji Olsztyn

Oferujemy profesjonalne usługi mycia elewacji dla klientów indywidualnych oraz firm w Olsztynie i okolicach. Dysponujemy dobrze wyszkolonym zespołem pracowników oraz nowoczesnym sprzętem, który gwarantuje skuteczne i bezpieczne wyczyszczenie elewacji Twojego budynku.

Profesjonalne mycie elewacji budynków zwalcza nawet największe zanieczyszczenia oraz pozostawia czystą i świeżą powierzchnię.

Sprawdź nasz cennik – oferujemy usługi na najwyższym poziomie przy zachowaniu konkurencyjnych cen!

Zadzwoń już dziś i zapytaj bezpłatną o wycenę!

Mycie elewacji olsztyn
Czyszczenie elewacji olsztyn

Formularz kontaktowy

Aby wypełnić ten formularz, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce.

Czyszczenie elewacji Olsztyn

Mycie elewacji budynków często decyduje o właściwym utrzymaniu estetyki oraz stanu technicznego nieruchomości. Dlaczego? Dlatego, że elewacje nieustannie narażone są na działanie zanieczyszczeń atmosferycznych, kurzu, nalotów i innych czynników wpływających negatywnie na wygląd i trwałość budynków. Właśnie z tego powodu oferujemy profesjonalne mycie elewacji.

Metody mycia elewacji

W zależności od potrzeb mycie elewacji przeprowadza się na różne sposoby. Oto one:

Mycie ciśnieniowe: Wykorzystuje się specjalistyczne urządzenia do rozpylania wody pod wysokim ciśnieniem, co pozwala na skuteczne usuwanie nawet trudnych plam i nalotów.

Mycie chemiczne: Za pomocą specjalnie dobranych środków chemicznych usuwa się zanieczyszczenia oraz plamy, które nie da się usunąć wyłącznie wodą pod ciśnieniem.

Mycie ręczne: Pracownicy specjalnie przeszkoleni w technikach mycia ręcznego dokładnie czyści elewacje, używając odpowiednich narzędzi i środków czyszczących, co pozwala na precyzyjne usunięcie zabrudzeń i plam.

Korzyści mycia elewacji

Regularne mycie elewacji budynku przynosi wiele korzyści. Są to między innymi:

Poprawa estetyki: Czysta elewacja nadaje budynkowi atrakcyjny i profesjonalny wygląd, co zdecydowanie poprawia na przykład jego wartość rynkową.

Poprawa jakości powietrza: Czyste elewacje przyczyniają się do poprawy jakości powietrza wokół budynków, co wpływa korzystnie na zdrowie mieszkańców oraz czystość otaczającego je środowiska.


Przejdź do galerii i sprawdź nasze realizacje!

Odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania

Ile kosztuje mycie elewacji budynku w Olsztynie?

Usługę mycie elewacji w Olsztynie realizujemy już od 14 zł za metr kwadratowy powierzchni. Ostateczna wycena podawana jest po oględzinach powierzchni, która będzie czyszczona.

Ile czasu trwa mycie elewacji?

W przypadku średniej wielkości domu jednorodzinnego usługa mycia elewacji realizowana jest średnio w ciągu jednego dnia. Jednak należy mieć na uwadze, że ostateczny czas realizacji usługi zależy od wielu czynników, takich jak powierzchnia budynku, stan zabrudzenia, dostępność itp.

Jak długo utrzymuje się efekt po wyczyszczeniu elewacji?

To bardzo indywidualna sprawa, która zależy od lokalizacji budynku, uwarunkowań atmosferycznych itp. W naszej pracy wykorzystujemy wyłącznie preparaty renomowanych producentów, dzięki temu efekt naszej pracy utrzymuje się co najmniej kilka lat.

Czy mycie elewacji może być przeprowadzane na wszystkich rodzajach materiałów budowlanych?

Mycie elewacji może być przeprowadzane na większości materiałów budowlanych, takich jak cegła, tynk, beton, drewno, metal czy szkło. Wystarczy dobrać właściwą metodę czyszczenia elewacji. To pomoże uniknąć ewentualnych uszkodzeń.

Czy mycie elewacji może prowadzić do uszkodzenia okien i innych elementów budynku?

Profesjonalne firmy zajmujące się myciem elewacji budynków zwykle starają się ograniczyć ryzyko uszkodzenia innych elementów budynku poprzez odpowiednie zabezpieczenie okien, drzwi i innych wrażliwych części przed nadmiernym nasączeniem wodą lub działaniem środków chemicznych.