Przejdź do treści

Czyszczenie kostki brukowej

Masz pytania ? Zadzwoń 662 663 672

Kostka brukowa narażona jest na działanie czynników atmosferycznych i eksploatacyjnych. Po kilku latach użytkowania często porastają ją mchy i porosty, powstają różnego rodzaju zabrudzenia np. plamy oleju silnikowego na kostce brukowej.

Czyszczenie kostki brukowej

Wysokociśnieniowe czyszczenie kostki brukowej to dobra metoda na pozbycie się uporczywego brudu. Wykorzystywanie podczas mycia kostki brukowej profesjonalnych środków chemicznych pozwala na uzyskanie najlepszego efektu i zabezpieczy nawierzchnię na długie miesiące przed mchami i porostami.

czyszczenie kostki brukowej

Czyszczenie płyt chodnikowych, kamiennych oraz płyt betonowych

Wykorzystywany przez nas profesjonalny sprzęt oraz dedykowane środki chemiczne są z powodzeniem wykorzystywane do czyszczenia kostki brukowej, płyt chodnikowych, bruku, płyt betonowych oraz posadzek wykonanych z kamienia.

mycie kostki brukowej

Ile kosztuje czyszczenie kostki brukowej?

Mycie kostki brukowej realizujemy już od 6 zł za metr kwadratowy powierzchni. W cenniku znajdują się dodatkowe informacje.

Prosimy o kontakt w celu ustalenia szczegółów realizacji usługi.

Sprawdź nasz cennik – oferujemy usługi mycia i czyszczenia elewacji na najwyższym poziomie przy zachowaniu konkurencyjnych cen!

Usługi profesjonalnego czyszczenia kostki brukowej wykonujemy na teranie Gdańska, Gdyni, Sopotu oraz okolicznych miejscowości. Nasze usługi realizujemy również na terenie województwa Pomorskiego i Zachodniopomorskiego.

Aby wypełnić ten formularz, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce.