Przejdź do treści

Mycie elewacji Wejherowo

Świadczymy usługi profesjonalnego mycia elewacji na terenie miejscowości Wejherowo i okolic.

Korzystamy z profesjonalnych myjek ciśnieniowych oraz bardzo skutecznych i bezpiecznych preparatów, dzięki którym efekt czyszczenia elewacji utrzymuje się przez długi czas.

Profesjonalne mycie elewacji budynków zwalcza nawet największe zanieczyszczenia oraz pozostawia czystą i świeżą powierzchnię.

Sprawdź nasz cennik – oferujemy usługi na najwyższym poziomie przy zachowaniu konkurencyjnych cen!

Zadzwoń już dziś, a nasi specjaliści przygotują dla Ciebie darmową wycenę!

Mycie elewacji Wejherowo
Czyszczenie elewacji Wejherowo

Formularz kontaktowy

Aby wypełnić ten formularz, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce.

Czyszczenie elewacji Wejherowo

Na skutek działania czynników środowiskowych takich jak: woda, różnice temperatur czy zanieczyszczenia atmosferyczne na elewacji budynku pojawiają się glony, grzyby, mchy oraz pleśnie.

Z biegiem lat każdy budynek, niezależnie od materiału z którego został wykonany, będzie wymagał profesjonalnego czyszczenia elewacji.

Dlaczego warto myć elewacje?

Mycie elewacji budynku to najszybszy i najtańszy sposób na odświeżenie wyglądu budynku i przywrócenie jego blasku!

Właściwe czyszczenie usuwa zanieczyszczenia, takie jak kurz, glony, mech i pleśń, przywracając elewacji pierwotny wygląd i blask.

Zanieczyszczenia na elewacji mogą mieć negatywny wpływ na jakość powietrza wokół budynku. Regularne mycie elewacji pomaga usunąć te zanieczyszczenia, poprawiając jakość powietrza i komfort życia mieszkańców.


Przejdź do galerii i sprawdź nasze realizacje!

Odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania

Ile kosztuje mycie elewacji budynku?

Usługę mycie elewacji realizujemy już od 14zł za metr kwadratowy powierzchni. Ostateczna wycena podawana jest po oględzinach powierzchni, która będzie czyszczona.

Ile czasu trwa mycie elewacji?

W przypadku średniej wielkości domu jednorodzinnego usługa mycia elewacji realizowana jest średnio w ciągu jednego dnia. Jednak należy mieć na uwadze, że ostateczny czas realizacji usługi zależy od wielu czynników, takich jak powierzchnia budynku, stan zabrudzenia, dostępność itp.

Jak długo utrzymuje się efekt po wyczyszczeniu elewacji?

To bardzo indywidualna sprawa, która zależy od lokalizacji budynku, uwarunkowań atmosferycznych itp. W naszej pracy wykorzystujemy wyłącznie preparaty renomowanych producentów, dzięki temu efekt naszej pracy utrzymuje się co najmniej kilka lat.