Przejdź do treści

Pranie dywanów Gdańsk

Nasza firma oferuje usługi profesjonalnego prania dywanów dla klientów indywidualnych i firm w miejscowości Gdańsk i okolic.

Usługę realizujemy na miejscu u Państwa w domu lub w firmie.

Do prania dywanów wykorzystujemy profesjonalny sprzęt i dedykowane środki chemiczne, dzięki którym szybko i skutecznie wyczyścimy każdy dywan!

Zadzwoń już dziś i zapytaj bezpłatną o wycenę!

Sprawdź nasz cennik – oferujemy usługi prania i czyszczenia dywanów na najwyższym poziomie przy zachowaniu konkurencyjnych cen!

pranie dywanów gdańsk
czyszczenie dywanów gdańsk

Formularz kontaktowy

Aby wypełnić ten formularz, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce.

Gdańsk – pranie dywanów sztucznych oraz dywanów wełnianych.

Przed przystąpieniem do prania dywanu sprawdzamy budowę włókien oraz z czego dywan został wykonany. Dzięki temu możemy odpowiednio dobrać środki czyszczące i wybrać optymalną metodę prania.

Czyszczenie dywanów Gdańsk

Profesjonalne czyszczenie dywanów jest zalecane, aby zachować ich estetykę, wydłużyć ich żywotność i co najważniejsze – utrzymać właściwy poziom higieny w przestrzeniach mieszkalnych oraz biurowych.

W naszej firmie korzystamy z urządzeń czyszczących najwyższej klasy oraz środków czyszczących najlepszej jakości, dzięki czemu nasze działania są w pełni skuteczne, zapewniając dogłębne czyszczenie i trwałe usuwanie nawet tych najtrudniejszych w pozbyciu się zabrudzeń.

Wykorzystujemy wysokiej jakości środki czyszczące, które skutecznie pozwalają pozbyć się największych zabrudzeń, kurzu i roztoczy kryjących się pomiędzy włosiem w dywanie. Stosowane przez nas profesjonalne preparaty do prania dywanów posiadają niezbędne atesty, które pozwalają na ich bezpieczne stosowanie.

Dywany pierzemy oraz dezynfekujemy suchą parą.

Pierzemy dywany na terenie Gdańska i okolic.

Zadzwoń już dziś i zapytaj bezpłatną o wycenę!


Przejdź do galerii i zobacz nasze realizacje!

Profesjonalne pranie dywanów Gdańsk

Pranie dywanów to proces, który ma na celu usuwanie zanieczyszczeń, plam, kurzu i innych substancji z włókien dywanu, przywracając mu świeżość i czystość. Istnieje kilka metod prania dywanów w zależności od rodzaju dywanu, jego stopnia zabrudzenia oraz dostępnych środków czyszczących.

Pranie na mokro – dzięki zastosowaniu specjalnych pralek do dywanów lub sprzętu do prania na mokro, który wstrzykuje wodę i detergent w głąb włókien, a następnie je odsysa, usuwając w ten sposób powstałe zanieczyszczenia.

Metoda szamponowania – wykorzystująca specjalne środki dedykowane czyszczeniu dywanów takie jak szampony oraz detergenty, które rozprowadza się na powierzchni dywanu, a następnie usuwa za pomocą odkurzacza lub specjalistycznego sprzętu.

Czyszczenie parą – polegające na zastosowaniu gorącej pary, która głęboko i dokładnie penetruje włókna dywanu, ukazując zanieczyszczenia, które są następnie zasysane.

Czyszczenie chemiczne – wykorzystujące specjalne środki chemiczne.

Czyszczenie ekstrakcyjne – obejmujące wstrzykiwanie wody z detergentem w powierzchnię dywanu, a następnie odsysanie jej wraz z zabrudzeniami.

Najważniejsze, aby dostosować właściwą metodę czyszczenia do rodzaju dywanu, a także jego specyficznych wymagań konserwacyjnych.

Czyszczenie dywanów w Gdańsku

Profesjonalne czyszczenie dywanów to kompleksowy proces, który rozpoczyna się od dokładnej oceny stanu dywanu oraz identyfikacji rodzaju tkaniny z której jest wykonany. Następnie usuwa się luźne zanieczyszczenia i pyłki za pomocą specjalnego odkurzacza. Po zakończeniu czyszczenia dywan jest starannie suszony, aby uniknąć potencjalnych problemów z pleśnią i oraz pojawienia się nieprzyjemnych zapachów. Profesjonalne czyszczenie dywanów przyczynia się do utrzymania ich estetyki, przedłuża żywotność oraz zapewnia właściwą higienę pomieszczeń w których się znajdują.

Odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania

Ile kosztuje pranie dywanów w miejscowości Gdańsk?

Czyszczenie dywanów sztucznych wraz z dezynfekcją parą już od 10 zł /m2
Czyszczenie dywanów wełnianych wraz z dezynfekcja parą już od 12 zł /m2

Jak często należy prać dywan?

Zalecamy, aby dywany używane w warunkach domowych prać raz w roku. Jeżeli w domu mieszkają również zwierzęta, dywany powinny być prane częściej. W przypadku obiektów o większym natężeniu ruchu (pensjonaty, motele, hotele) dywany powinny być prane co pół roku. Zastosowanie się do tych zaleceń przyczyni się do przedłużenia żywotności dywanów, a odpowiednia ochrona i pielęgnacja pozwoli cieszyć się pięknym dywanem przez wiele lat!

Czy czyszczenie dywanów jest trwałe?

Profesjonalne czyszczenie dywanów jest skutecznym sposobem utrzymania ich w czystości i dobrym stanie. Należy jednak pamiętać, że ważnym jest zastosowanie odpowiednich metod oraz środków w trakcie czyszczenia, regularność samego procesu i ich odpowiednią pielęgnację po wykonanych zabiegach czyszczenia.

Jakie korzyści daje profesjonalne czyszczenie dywanów?

Profesjonalne czyszczenie dywanów usuwa zanieczyszczenia, kurz i alergeny, przywraca świeżość i odbudowuje strukturę włókien. Ponadto przedłuża żywotność dywanu oraz poprawia higienę i estetykę wnętrza.