Przejdź do treści

Pranie dywanów Gdynia

Jakie korzyści daje profesjonalne czyszczenie dywanów? Pomoże utrzymać ich estetykę, przedłuży ich żywotność oraz zapewnieni higienę całego pomieszczenia.

Oferujemy profesjonalne pranie dywanów dla klientów indywidualnych i firm w miejscowości Gdynia i okolic.

Wypierzemy Państwa dywan w firmie lub w Państwa domu. Korzystamy jedynie z profesjonalnego sprzętu i specjalnych bardzo efektywnych środków chemicznych.

Zadzwoń a otrzymasz bezpłatną o wycenę!

Gwarantujemy profesjonalną usługę w konkurencyjnej cenie. Nie wierzysz? Sprawdź nasz cennik!

pranie dywanów gdynia
Pranie wykładzin gdynia - szybko i skutecznie

Formularz kontaktowy

Aby wypełnić ten formularz, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce.

Gdynia – pranie dywanów sztucznych oraz dywanów wełnianych.

Przystępując do prania dywanów dokładnie sprawdzamy jego budowę i materiał z jakich jest wykonany. Pozwala nam to odpowiednio dobrać środki czyszczące i wybrać najlepszą metodę prania.

Czyszczenie dywanów w Gdyni

Do czyszczenia dywanów wykorzystujemy tylko najwyższej jakości środki czyszczące, które skutecznie pozwalają pozbyć się największych zabrudzeń, plam i roztoczy kryjących się pomiędzy włosiem w dywanie. Stosowane przez nas profesjonalne preparaty do prania dywanów posiadają niezbędne atesty, które pozwalają na ich bezpieczne stosowanie.

Dywany pierzemy oraz dezynfekujemy suchą parą.

Działamy na terenie miejscowości Gdynia i okolic. Zadzwoń już dziś i zapytaj bezpłatną o wycenę!


Przejdź do galerii i zobacz nasze realizacje!

Profesjonalne pranie dywanów Gdynia

Pranie dywanów to proces, którego celem jest nie tylko przywrócenie dywanowi świeżości, ale także odbudowanie struktury jego włókien oraz zapewnienie mu ochrony. Odpowiednie zabiegi pielęgnacyjne pomagają w regeneracji włókien, co przedłuża żywotność dywanu.

Jak skutecznie wyprać dywan?

Wybór metody prania dywanów zależy od rodzaju dywanu, jego materiału oraz stopnia jego zabrudzenia. Firma sprzątająca może wykonać pranie na mokro, szamponowanie dywanu, czyszczenie parą, czyszczenie chemiczne lub czyszczenie ekstrakcyjne.

Pranie na mokro: Specjalistyczne pralki i detergenty to klucz do skutecznego usuwania zanieczyszczeń. Po praniu dywanu na mokro odzyskuje on czystość i świeżość.

Szamponowanie dywanu: Szampony i detergenty zapewniają czyszczenie każdego włókna dywanu. Niezależnie od tego, czy to wino, kawa czy trudne do usunięcia ślady z butów, te środki czyszczące radzą sobie z każdym wyzwaniem.

Czyszczenie parą: Gorąca para dociera nawet do trudno dostępnych zakamarków dywanu. Eliminuje zarazki, roztocza i alergeny gromadzące się w dywanach. Dodatkowo gorąca para odświeża i odkaża dywan.

Czyszczenie chemiczne: Bezpieczne dla środowiska czyszczące środki chemiczne poradzą sobie z każdym zabrudzeniem, zapewniając delikatną pielęgnację włókien dywanu.

Czyszczenie ekstrakcyjne Wody z detergentem wstrzykiwana w powierzchnię dywanu, jest  z niej potem odessana wraz z zanieczyszczeniami.

Odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania

Ile kosztuje pranie dywanów w miejscowości Gdynia ?

Czyszczenie dywanów sztucznych wraz z dezynfekcją parą już od 10 zł /m2
Czyszczenie dywanów wełnianych wraz z dezynfekcja parą już od 12 zł /m2

Jak często należy prać dywan?

Zalecamy, aby dywany używane w warunkach domowych prać raz w roku. Jeżeli w domu mieszkają również zwierzęta, dywany powinny być prane częściej. W przypadku obiektów o większym natężeniu ruchu (pensjonaty, motele, hotele) dywany powinny być prane co pół roku. Zastosowanie się do tych zaleceń przyczyni się do przedłużenia żywotności dywanów, a odpowiednia ochrona i pielęgnacja pozwoli cieszyć się pięknym dywanem przez wiele lat!

Czy pranie dywanów może zaszkodzić ich strukturze lub kolorowi?

Pranie dywanów wykonane przez profesjonalną firmę, która stosuje odpowiednie metody i środki czyszczące, nie powinno zaszkodzić strukturze ani kolorowi dywanu. Może wręcz pomóc w przywróceniu im świeżości i odbudowie struktury włókien, zachowując ich naturalny kolor.

Jak często korzystać z usług profesjonalnego czyszczenia dywanów, by utrzymać ich świeżość i wygląd?

Zalecamy regularne czyszczenie dywanów co najmniej raz w roku, by zachować ich czystość, świeżość i przedłużyć żywotność. Dla bardziej intensywnie użytkowanych dywanów, szczególnie w domach z dziećmi lub zwierzętami, może być konieczne czyszczenie co kilka miesięcy.