Przejdź do treści

Pranie tapicerki meblowej Gdynia

Nasza firma oferuje usługi profesjonalnego prania tapicerki meblowej dla klientów indywidualnych i firm w miejscowości Gdynia i okolic.

Usługę realizujemy na miejscu u Państwa w domu lub w firmie.

Do prania kanap, foteli i innych mebli wykorzystujemy profesjonalny, nowoczesny sprzęt i specjalistyczne środki chemiczne, dzięki którym szybko i skutecznie wyczyścimy każdy mebel!

Zadzwoń już dziś i zapytaj bezpłatną o wycenę!

Sprawdź nasz cennik – oferujemy usługi prania i czyszczenia tapicerki meblowej na najwyższym poziomie przy zachowaniu konkurencyjnych cen!

pranie tapicerki meblowej
czyszczenie tapicerki meblowej gdynia

Formularz kontaktowy

Aby wypełnić ten formularz, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce.

Czyszczenie tapicerki meblowej Gdynia

Przed przystąpieniem do prania tapicerki meblowej sprawdzamy, jaki typ tapicerki posiada Twój mebel, ponieważ różne materiały wymagają różnych metod czyszczenia. Tekstylia, skóra, mikrofibra czy mieszanki różnych materiałów mogą reagować inaczej na różne środki czyszczące.

Czyszczenie mebli Gdynia

Wykorzystujemy wysokiej jakości środki czyszczące, które skutecznie pozwalają pozbyć się największych zabrudzeń, kurzu i roztoczy kryjących się w Twoich meblach. Stosowane przez nas profesjonalne preparaty do prania tapicerki posiadają niezbędne atesty, które pozwalają na ich bezpieczne stosowanie.

Tapicerkę meblową pierzemy oraz dezynfekujemy suchą parą.

Pierzemy tapicerkę meblową na terenie Gdyni i okolic.

Zadzwoń już dziś i zapytaj bezpłatną o wycenę!


Przejdź do galerii i zobacz nasze realizacje!

Odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania

Ile kosztuje pranie tapicerki meblowej w miejscowości Gdynia?

Pranie foteli bez boków już od 20 zł
Pranie kanapy już od 100 zł

Jak często należy prać meble tapicerowane?

Jeśli meble są intensywnie użytkowane, zwłaszcza w domach z dziećmi czy zwierzętami, warto rozważyć pranie tapicerki co 6-12 miesięcy. Jednakże, jeśli masz meble w jasnych kolorach, bardziej podatne na zabrudzenia, może być konieczne częstsze pranie.