Przejdź do treści

Pranie wykładzin

Pranie wykładzin Gdańsk, Gdynia i Sopot

Oferujemy Państwu pranie wykładzin domowych i biurowych z wykorzystaniem profesjonalnego sprzętu firmy Numatic i Santoemma oraz dedykowanych środków czyszczących.

Nasza wykwalifikowana ekipa szybko i dokładnie realizuje usługi z zakresu czyszczenia wykładzin, które cechują się wysoką jakością oraz skutecznością.

Pranie wykładzin poprzedza precyzyjny dobór środków czyszczących, dzięki czemu możemy skutecznie pozbyć się wszelkich zabrudzeń, kurzu i roztoczy, które kryją się w wykładzinie.

Stosowane przez nas profesjonalne preparaty do prania wykładzin, posiadają niezbędne atesty, które pozwalają na ich bezpieczne stosowanie.

PRANIE WYKŁADZIN GDAŃSK

PRANIE WYKŁADZIN GDYNIA

PRANIE WYKŁADZIN SOPOT

Profesjonalne pranie wykładzin

Ile kosztuje pranie wykładzin?

Pranie wykładzin wykonujemy już od 8 zł za m2 wykładziny!

Ostateczny koszt usługi prania zależy od stanu zabrudzenia wykładziny.

Zadzwoń i zapytaj o bezpłatną wycenę usługi!


Jak często należy prać wykładzinę?

Pranie wykładzin pozwala usunąć bakterie, roztocza i wszelkie zanieczyszczenia, których nie można usunąć podczas odkurzania.

Nasze doświadczenie pokazuje, że czyszczenie wykładzin w domu należy wykonywać co najmniej raz w roku. Jeżeli w domu posiadamy zwierzęta, to pranie wykładzin powinno być wykonywane co kilka miesięcy.

W przypadku obiektów komercyjnych, o dużym natężeniu ruchu pranie wykładzin biurowych powinno być wykonane co najmniej dwa razy w roku.

Zastosowanie się do tych zaleceń przyczyni się do przedłużenia żywotności wykładziny, a odpowiednia ochrona i pielęgnacja pozwolą zachować jej doskonały wygląd przez wiele lat!

Skontaktuj się z nami w celu ustalenia szczegółów realizacji usługi.

PRANIE WYKŁADZIN GDAŃSK

PRANIE WYKŁADZIN GDYNIA

PRANIE WYKŁADZIN SOPOT

Usługi profesjonalnego czyszczenia wykładzin wykonujemy na teranie Gdańska, Gdyni, Sopotu oraz okolicznych miejscowości. Nasze usługi realizujemy również na terenie województwa Pomorskiego, Zachodniopomorskiego i Warmińsko-Mazurskiego.

Sprawdź nasz cennik – oferujemy usługi prania i czyszczenia wykładzin na najwyższym poziomie przy zachowaniu konkurencyjnych cen!

Aby wypełnić ten formularz, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce.