Przejdź do treści

Pranie dywanów

Pranie dywanów Gdańsk, Gdynia i Sopot

Oferujemy usługi profesjonalnego prania dywanów dla klientów indywidualnych i firm. Usługę realizujemy na miejscu u Państwa w domu lub w firmie.

Do prania dywanów wykorzystujemy profesjonalny sprzęt i dedykowane środki chemiczne, dzięki którym szybko i skutecznie wyczyścimy każdy dywan!

PRANIE DYWANÓW GDAŃSK

PRANIE DYWANÓW GDYNIA

PRANIE DYWANÓW SOPOT

Profesjonalne pranie wykładzin

Pranie dywanów sztucznych oraz dywanów wełnianych.

Przed przystąpieniem do prania dywanu sprawdzamy budowę włókien oraz z czego dywan został wykonany. Dzięki temu możemy odpowiednio dobrać środki czyszczące i wybrać optymalną metodę prania.

Wykorzystujemy wysokiej jakości środki czyszczące, które skutecznie pozwalają pozbyć się największych zabrudzeń, kurzu i roztoczy kryjących się pomiędzy włosiem w dywanie. Stosowane przez nas profesjonalne preparaty do prania dywanów posiadają niezbędne atesty, które pozwalają na ich bezpieczne stosowanie.

Dzięki doświadczeniu oraz wiedzy zdobytej na profesjonalnych szkoleniach nasze usługi cechują się wysoką jakością oraz skutecznością

Ile kosztuje pranie dywanów?

Czyszczenie dywanów sztucznych wraz z dezynfekcją parą – od 10 zł / m2

Czyszczenie dywanów wełnianych wraz z dezynfekcja parą – od 12 zł / m2

Dywany pierzemy oraz dezynfekujemy suchą parą!

Sprawdź nasz cennik – oferujemy usługi prania i czyszczenia dywanów na najwyższym poziomie przy zachowaniu konkurencyjnych cen!

Zadzwoń i zapytaj o bezpłatną wycenę usługi!


Jak często należy prać dywan?

Pranie wykładzin pozwala usunąć bakterie, roztocza i wszelkie zanieczyszczenia, których nie można usunąć podczas odkurzania.

Zalecamy, aby dywany używane w warunkach domowych prać raz w roku. Jeżeli w domu mieszkają również zwierzęta, dywany powinny być prane częściej.

W przypadku obiektów o większym natężeniu ruchu (pensjonaty, motele, hotele) dywany powinny być prane co pół roku.

Zastosowanie się do tych zaleceń przyczyni się do przedłużenia żywotności dywanów, a odpowiednia ochrona i pielęgnacja pozwoli cieszyć się pięknym dywanem przez wiele lat!

Usługi profesjonalnego czyszczenia dywanów wykonujemy na teranie Gdańska, Gdyni, Sopotu oraz okolicznych miejscowości. Nasze usługi realizujemy również na terenie województwa Pomorskiego.

PRANIE DYWANÓW GDAŃSK

PRANIE DYWANÓW GDYNIA

PRANIE DYWANÓW SOPOT

Już dziś skontaktuj się z nami w celu ustalenia szczegółów realizacji usługi.

Aby wypełnić ten formularz, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce.